Jak vypnout iPhone bez displeje.

Pokud se chystáte na opravu svého iPhone, který potřebuje nový displej a chcete ho před opravou vypnout, narazíte na problém, který jde však snadno vyřešit. Standardně jsou 2 způsoby, jak vypnout iPhone. První způsob je dlouhý stisk vypínacího tlačítka a posunutí po displeji, druhý je Nastavení → Obecné → Vypnout a následné posunutí po displeji. Pokud však potřebujete vypnout iPhone bez displeje, musíte zvolit následující postup.

 Jak vypnout iphone bez displeje

Vypnutí iPhone bez displeje – iPhone 7 a novější modely

  1. Stiskněte a držte zároveň zapínací tlačítko + tlačítko snížení hlasitosti.
  2. Tlačítka držte cca 5 sekund. Nedržte tlačítka déle, jinak se iPhone znovu zapne.
  3. Pusťte tlačítka.
  4. iPhone je vypnutý.

 

Vypnutí iPhone bez displeje – iPhone 6s a starší (s fyzickým Home buttonem)

  1. Stiskněte a podržte zaráz home button a zapínací tlačítko.
  2. Tlačítka držte cca 7 sekund.
  3. Pusťte tlačítka.
  4. Hotovo, iPhone je vypnutý.

 

Postup je od iPhone 7 a novějších rozdílný, protože iPhone 7, 8 a SE 2020 nemají mechanický home button. Další nové modely nemají dokonce home button vůbec.

Pokud váš iPhone má problémy s displejem a nepomohl mu ani restart, budete nejspíš muset koupit nový displej. Můžete si vybrat z naší nabídky prémiových displejů, které všechny před prodejem jednotlivě testujeme, a tak vám můžeme zaručit jejich špičkovou kvalitu. Pokud si s nějakou opravou nevíte rady, stačí nás kontaktovat. Opravovat iPhony nás baví a rádi vám pomůžeme.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení